Головна » 2010 » Декабрь » 16 » Сьомий всеукраїнський конкурс <учитель-новатор>
15:40
Сьомий всеукраїнський конкурс <учитель-новатор>

На виконання спільної програми «Партнерство в навчанні» Міністерства освіти і науки України та компанії «Майкрософт Україна» розпочато проведення сьомого Всеукраїнського конкурсу «Учитель – новатор», мета якого – опанування освітянами сучасних інформаційно-комунікаційних технологій та підтримка роботи педагогів у розробці та впровадженні мультимедійних програмних засобів навчання. Конкурс спрямовано на підвищення якості навчання учнів у галузі інформаційно-комунікаційних технологій, розвиток ініціативи педагогів, студентів та науковців у розробці та вдосконаленні навчально-методичних матеріалів для якісного вивчення програмних продуктів Microsoft, у розробці програмних засобів навчального призначення, надання практичної допомоги вчителям загальноосвітніх навчальних закладів, науковцям, викладачам та студентам педагогічних навчальних закладів в оволодінні інноваційними методами навчання та забезпечення вільного доступу освітян до національних освітніх електронних ресурсів.


УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

1. Організатори конкурсу. Безпосереднім організатором конкурсу є Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, а також журнал «Комп’ютер у школі та сім’ї».
2. Інформаційна підтримка конкурсу: журнали «Комп’ютер у школі та сім’ї», «Hi-Tech в школі».
3. Учасники конкурсу. Участь у конкурсі можуть брати учителі загальноосвітніх навчальних закладів, науковці, викладачі та студенти педагогічних навчальних закладів.
4. Термін проведення конкурсу. Конкурс проводиться з 01.09.2010 р. до 01.03.2011 р.
5. Термін подання матеріалів не пізніше 31.01.2011 р.
6. Реєстрація учасників. Учасники конкурсу реєструються на сайті МЕРЕЖА ПАРТНЕРСТВО В НАВЧАННІ http://ua.partnersinlearningnetwork.com. Після реєстрації необхідно приєднатися до спільноти СЬОМИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «УЧИТЕЛЬ-НОВАТОР».
7. Зміст матеріалів. На конкурс подаються:
     1. Презентації освітньої інновації «Віртуальний тур до класної кімнати», створених у відповідності зі шаблоном (ВТК-проект в форматі MS PowerPoint: навчальні проекти, екологічні проекти, соціальні проекти, проекти з енергозбереженні, захист навколишнього середовища, здоров’язберігаючі проекти, проектна діяльність вчителя з учнями з використанням сучасних ІКТ і таке інше). Проекти представлені на конкурсі можуть бути розроблені як одним автором так і в співпраці з колегами.
     2. Оригінальні матеріали освітніх інновацій, що були реалізовані із залученням інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ):

  • тематичні Web 2.0 проекти;
  • програми автоматизації робочого місця вчителя, викладача, адміністратора навчального закладу;
  • розробки уроків, практичних і лабораторних робіт, семінарських занять, виховних заходів тощо;
  • електронні (мультимедійні) довідники, енциклопедії, словники, посібники і підручники;
  • матеріали для аудіо- та візуального супроводу навчального процесу (презентації, флеш-анімація, відео тощо);
  • розробки в сфері мережних ресурсів та сервісів освітнього спрямування;
  • програми автоматизованої перевірки рівня навчальних досягнень учнів (тести);
  • підручники (у тому числі електронні), навчально-методичні посібники з тематики відповідного класу і предмету;
  • інші програмні засоби навчального призначення.

Всі матеріали мають бути представлені в цифровому форматі і виконані з використанням продуктів Microsoft.

Вимоги щодо подання матеріалів на конкурс, Шаблон Віртуального туру до класної кімнати (ВТК-проекту)та докладні інструкції щодо його заповнення розміщено у розділі ПОРТФОЛІО ДЛЯ УЧАСНИКА спільноти СЬОМИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «ВЧИТЕЛЬ-НОВАТОР». Матеріали, які не відповідають вимогам та шаблону, розглядатися не будуть.

8. Розміщення матеріалів. Файли з конкурсними матеріалами учасники повинні завантажити у розділі МАТЕРІАЛИ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ спільноти СЬОМИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «ВЧИТЕЛЬ-НОВАТОР». Розміщення матеріалів на сайті МЕРЕЖА ПАРТНЕРСТВО В НАВЧАННІ означає згоду учасника на вільне використання цих матеріалів у навчально-виховному процесі.

9. Переможці. Оцінювання робіт учасників конкурсу проводиться шляхом присвоювання балів. Журі визначає 10 переможців конкурсу – 10 учасників, які набрали найбільшу кількість балів, серед яких 1 переможець отримує – суперприз.
Статистика призових варіантів буде висвітлена в спільноті конкурсу, так само як і імена переможців.
Організатори не повинні інформувати учасника про кількість набраних балів. Виключення становлять призери конкурсу.
10. Нагородження переможців. Відповідно до програми «Партнерство в навчанні» компанією «Майкрософт Україна» для переможців конкурсу встановлюється 10 подарунків. Найкраща робота конкурсу відзначається спеціальним супер-призом від компанії «Майкрософт Україна» (переносний ПК laptop).
Журі може запросити одного чи декількох переможців конкурсу на Європейський конкурс «Вчитель-новатор». Ці переможці повинні підготувати презентації своїх робіт англійською мовою.
Журі рекомендуватиме до публікації в збірці матеріалів учасників конкурсу «Вчитель-новатор» роботи учасників конкурсу, які відповідають Положенню про Порядок надання навчальній літературі, засобам навчання і навчальному обладнанню грифів та свідоцтв Міністерства освіти і науки України (документ розміщено у розділі ПОРТФОЛІО ДЛЯ УЧАСНИКАспільноти СЬОМИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «ВЧИТЕЛЬ-НОВАТОР». Цю збірку буде видано компанією «Майкрософт Україна» з грифом Міністерства освіти і науки України.
Матеріали переможців Сьомого Всеукраїнського конкурсу «Вчитель-новатор» буде надруковано в журналах «Комп’ютер у школі та сім’ї» та «Hi Tech у школі».
11. Керівництво. Організацією і проведенням конкурсу керує оргкомітет, склад якого визначається організаторами конкурсу.
12. Журі. Персональний склад журі визначається організаторами конкурсу.
13. Підсумки. Підсумки конкурсу оголошуються під час проведення Форуму вчителів-новаторів в м. Києві в березні 2011 р.
За довідками звертайтеся за адресами: it_ua@hotmail.com, тел. (044) 486–65–59.
Контактна особа: адміністратор Мережі партнерство навчанні, зав. відділу електронних інформаційних ресурсів Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Задорожна Наталія Тимофіївна

Переглядів: 1342 | Додав: Shostia | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]