Головна » 2021 » Сентябрь » 22 » ПРОЄКТ ЗМІН ДО ПОЛОЖЕННЯ ПРО ВСЕУКРАЇНСЬКІ УЧНІВСЬКІ ОЛІМПІАДИ
10:22
ПРОЄКТ ЗМІН ДО ПОЛОЖЕННЯ ПРО ВСЕУКРАЇНСЬКІ УЧНІВСЬКІ ОЛІМПІАДИ

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проєкт змін до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056.

Проєкт змін підготовлено Міністерством освіти і науки спільно з Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти». Зміни передбачають удосконалення порядку проведення учнівських олімпіад, турнірів та конкурсів у зв’язку зі змінами в адміністративно-територіальному устрої України, можливих надзвичайних ситуацій природного й техногенного походження, карантину, запровадження протиепідемічних заходів тощо.

Пропозиції та зауваження до проєкту просимо надсилати до 06 жовтня 2021 року на електронну адресу obdarovani.iitzo@ukr.net (Мистюк Світлана Петрівна, начальник відділу роботи з обдарованою молоддю ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти») з темою повідомлення «Громадське обговорення».

https://mon.gov.ua/ua/news/mon-proponuye-dlya-gromadskogo-obgovorennya-proyekt-zmin-do-polozhennya-pro-vseukrayinski-uchnivski-olimpiadi-turniri-konkursi-z-navchalnih-predmetiv-konkursi-zahisti-naukovo-doslidnickih-robit-olimpiadi-zi-specialnih-disciplin-ta-konkursi-fahovoyi-majst

Переглядів: 212 | Додав: sshostia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]