Головна » 2021 » Октябрь » 20 » Про Всеукраїнську юніорську олімпіаду з інформатики, Всеукраїнську дівочу олімпіаду з інформатики та Всеукраїнську командну олімпіаду
16:08
Про Всеукраїнську юніорську олімпіаду з інформатики, Всеукраїнську дівочу олімпіаду з інформатики та Всеукраїнську командну олімпіаду
Громадська організація “Федерація олімпіадного програмування”, до якої входять члени журі Всеукраїнської олімпіади з інформатики, провідні викладачі та тренери зі всієї України, проводить у цьому навчальному році кілька Всеукраїнських олімпіад з інформатики.
Вдруге ми проводимо Всеукраїнську юніорську олімпіаду з інформатики та Всеукраїнську дівочу олімпіаду з інформатики, переможці яких зможуть взяти участь у Європейській юніорській та дівочій олімпіаді відповідно.
Мета юніорської олімпіади - популяризувати інформатику та дати можливість позмагатися на міжнародному рівні учням середньої школи, яким складно потрапити на Міжнародну олімпіаду з інформатики через свій вік. Саме тому учасники мають бути принаймні 2007-го року народження.
Мета дівочої олімпіади - популяризувати інформатику (програмування) серед дівчат, які навчаються у школі. Відбірковий етап на ці олімпіади відбудеться онлайн. Детальніше з форматом проведення можна ознайомитися за посиланням https://oi.in.ua/ujgoi-2022-start.
Також цього року ми проводимо Всеукраїнську командну олімпіаду з інформатики, взяти участь у якій можуть школярі будь-якого віку у командах з трьох людей. Реєстрація та онлайн відбірковий етап тривають до кінця жовтня. Детальніше за посиланням https://oi.in.ua/01-10-21.
Переможці всіх цих олімпіад отримають кубки та медалі. Участь в усіх олімпіад є повністю безоплатною. Реєстрація на усі олімпіади доступна за посиланням https://reg.oi.in.ua.
Переглядів: 122 | Додав: sshostia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]