Головна » 2017 » Май » 15 » Полтавчани здобули перемогу у Всеукраїнському конкурсі з інформаційних технологій для дітей та молоді «ITalent»
10:39
Полтавчани здобули перемогу у Всеукраїнському конкурсі з інформаційних технологій для дітей та молоді «ITalent»
 13 травня 2017 в м.Київ відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу з інформаційних технологій для дітей та молоді «ITalent». Конкурсу здійснює Український державний центр позашкільної освіти спільно з Громадською організацією «Всесвіт у гармонії», Молодіжною громадською організацією «Київський Інтелект Клуб», Інтернет клубом ASUS CyberZone під егідою Міністерства освіти і науки України.
Конкурс проводився у наступних номінаціях:
«Програмна розробка»;
«Програмно-апаратна розробка»;
«Статична 2D графіка»;
«Статична 3D графіка»;
«2D-анімація»;
«3D-анімація»;
«Веб-сайт»;
«Відеомонтаж»;
«Розробка комп’ютерної гри» та з кіберспорту у номінація «DOTA 2» та «CS:GO».
І місце в номінації «Відеомонтаж» виборола учениця 10-А класу комунального закладу "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 Полтавської міської ради Полтавської області" Марина Авакова (учитель інформатики Бабенко Анастасія Володимирівна). За перемогу Марина отримала диплом І ступеня, золоту медаль та подарунок Gaming Pad.
ІІІ місце у номінації «Відеомонтаж» виборов учень 10 класу Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Білик Євген (учитель інформатики Ященко Тамара Львівна). За перемогу Євген отримав диплом ІІІ ступеня, бронзову медаль та подарунок.

Вітаємо і бажаємо перемог!
      
Переглядів: 371 | Додав: Shostia | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]