Головна » 2017 » Октябрь » 11 » Переможці Всеукраїнського ІТ-хакатону - команда «PSD» Полтавської гімназії № 17
09:22
Переможці Всеукраїнського ІТ-хакатону - команда «PSD» Полтавської гімназії № 17

Задля формування навичок інформаційно-цифрової компетентності у старшокласників і залучення їх до науково-дослідницької діяльності влітку НЦ «Мала академія наук України» оголосив про проведення освітнього хакатону. Учні, працюючи в командах, мали надіслати короткий опис заняття, присвяченого IТ-технологіям чи електроніці.
Після заочного відбору до столиці приїхало шість команд. З 4 по 7 жовтня, перебуваючи у MANLAB.CAMP, вони мали підготувати та провести для своїх однолітків навчальне практичне заняття. 2D-анімація, 3D-моделювання, графічний дизайн, електронне анкетування, програмування мікроконтролерів та SMM – теми, які опанували учні під час хакатону.
Вітаємо переможців Всеукраїнського ІТ-хакатону: команду «PSD» Полтавської гімназії № 17 у складі учнів: Цеслі Антона, Мигліна Андрія, Шишкова Олександра, Ніколайчука Дениса та їхнього керівника Євгенію Недорічко (учителя інформатики гімназії № 17), які вибороли ІІ місце і отримали 5 тисяч гривень у освітньому хакатоні з інформаційно-цифрової компетентності!
Від Полтавської області була ще одна команда - «Вірус» з міста Кременчук. Заняття школярів було присвячене створенню електронних анкет з використанням сервісу Google Forms. 
Переглядів: 550 | Додав: Shostia | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]