Головна » 2010 » Декабрь » 2 » Обласний науково-практичний семінар "СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ НАВЧАННЯ ІНФОРМАТИКИ"
11:25
Обласний науково-практичний семінар "СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ НАВЧАННЯ ІНФОРМАТИКИ"

1 грудня 2010 року на базі Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням економіки та права відбувся обласний науково-практичний семінар «Сучасні технології навчання інформатики», на якому були присутні методисти районних відділів освіти області, які ведуть питання вивчення предмета «Інформатика».

Відкрив семінар методист відділу засобів навчання ПОІППО Дмитренко Іван Іванович, який наголосив на основних напрямках розвитку сучасного інформаційного простору. Завідуюча міським методичним кабінетом Дробецька Надія Герасимівна ознайомила присутніх з напрямками роботи та досягненнями шкіл міста Комсомольська. 

Вперше був використаний нестандартний формат проведення семінару. Завдяки сучасним технологіям, які реалізовані в ЗОШ №1, був проведений вебінар. Учасники семінару мали змогу в реальному часі спілкуватися з  методистом відділу природничо-математичних дисциплін ПОІППО Шостею Світланою Петрівною.

Директор школи Тягай Наталія Анатоліївна презентувала використання інформаційних технологій у освітньому просторі Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

 Практичну частину семінару вів голова методоб’єднання вчителів інформатики міста Роман Олександр Анатолійович, який презентував проект «У майбутнє – з інформаційними технологіями» та ознайомив присутніх з інформаційно-комунікаційними технологіями школи.

Для забезпечення веб-простору в Комсомольській ЗОШ №1 створено 4 сайти на різних платформах. Впроваджується Інтернет-проект «Щоденник», в якому реалізується електронний журнал та електронний щоденник, завдяки якому батьки учнів можуть в будь-який час перевірити успішність своїх дітей через мережу Інтернет. Навчальний заклад підключено до Інтернету  від двох провайдерів, що забезпечує стабільну роботу мережі.  У школі створена зона вільного Інтернету - Wi-Fi.  Зарекомендував якнайкраще себе кабінет інноваційних технологій, де вчителі-предметники проводять цікаві уроки, використовуючи інтерактивну дошку. А кабінет інформаційних технологій, який учні називають "3D”, об’єднав в собі такі технології як високошвидкісний Інтернетсупутникове телебачення та 3D кінозал. Завдяки цим надсучасним технологіям, які вчитель може одночасно застосувати на уроці, навчання набуває ще більшої зацікавленості в учнів.

Особливу увагу присутніх викликали перспективи впровадження вільного програмного забезпечення в освітніх закладах, які продемонстрував на практиці Роман О.А.

Своє вміння використовувати ІКТ на уроках продемонстрували вчителі школи: Дерій О.Г., Крамаренко Н.М., Мізіна Н.О. та Кострикіна С.Г.

З гарним настроєм та великими планами на майбутнє з подальшого впровадження ІКТ завершився науково-практичний семінар.

 Репортаж ТРК ГОК

 

 Голова міського методичного обєднання

вчителів інформатики м.Комсомольська Роман О.А.


Матеріали семінару:

- Програма

- Презентація 1 (кабінет інформаційних технологій) 

- Презентація 2 (Використання інформаційних технологій)

- Презентація 3 (Використання вільного програмного забезпечення)

- Фото семінару

Переглядів: 1308 | Додав: romalex | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
2 Анжела1315  
0
Особливу увагу та інтерес викликав виступ вчителя інформатикм Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Романа О.А. Тема витсупу "Лінукс: переваги та використання". Вважаю, що кілька семінарів з подібною тематикою та ентузіазмом і професіоналізмом виступаючого вирішать проблему використання неліцензійного Windows.
Щиро вдячна вчителю хімії цієї ж школи за гарну ідею щодо створення презентацій з відеосюжетами "Якісні реакції".

1 Гість  
1
Цікавий та змістовний захід. Подяка організаторам.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]