Головна » 2016 » Март » 23 » Міжнародний вебінар «Всеохоплюючій Інтернет – що це?»
16:59
Міжнародний вебінар «Всеохоплюючій Інтернет – що це?»
23 березня 2016 року учні 7 А і 7 Б класів Полтавської загальноосвітньої школи №28 стали учасниками Міжнародного вебінару «Всеохоплюючій Інтернет – що це?». На вебінар запрошення отримали учні, які в березні 2016 року стали студентами Мережної академії Cisco та проходять навчання у формі дистанційного тематичного курсу від компанії Cisco «Всеохоплюючій Інтернет». На базі Полтавської загальноосвітньої школи №28 Мережна академія Cisco була відкрита інструктором академії в школі - вчителем інформатики Саркісовою Н.Я. в січні 2016 року, що дало можливість учням отримувати нові знання у сфері ІТ-технологій від провідних фахівців мережної академії Cisco. Курси академії допомагають слухачам вдосконалювати технічну майстерність, виробляти навички критичного мислення і розв'язання задач, необхідних для професійного успіху.
Під час вебінару учні мали можливість спілкування з провідним мережним архітектором Cisco в Україні Віктором Подкориловим, технічним менеджером програми академій Cisco в країнах Центральної, Східної Європи і СНГ Євгеном Морозовим. Учнів дізналися про Цифрову Революцію, що задає новий вектор розвитку цивілізації, Розумні міста та багато іншого.
По закінченні вебінару учні підсумували, що Інтернет дуже швидкими темпами проникає в усі сфери людської діяльності, попереду нова хвиля технологічної революції і майбутнє за мережними технологіями. Тому, щоб стати фахівцем в ІТ сфері, потрібно починати отримувати знання вже зараз і першим кроком до цього стане навчання в Мережній академії Cisco.
Переглядів: 157 | Додав: Natalija5880 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]