Головна » 2019 » Июль » 1 » Команда робототехніків "PRIME ROBOTICS" здобула золото на FIRST Championship 2019 у США
11:05
Команда робототехніків "PRIME ROBOTICS" здобула золото на FIRST Championship 2019 у США

Команда робототехніків «PRIME ROBOTICS» міста Горішні Плавні  (керівник:  секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота, тренери: Олександр Роман та Роман Булан, учні ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1: Михайло Сірий, Федір Сеник, Ілля Пусяк, Віталій Кругляк, Віталій Роман, Дмитро Сміцков, Іван Сльоза, Нікіта Наумов, Максим Комлик) здобула І місце на Всесвітньому фестивалі FIRST Championship 2019 у Х’юстоні (США) у категорії «Основні цінності» («Inspirational Award»).

На фестивалі команди змагалися в 4 чотирьох напрямках: FIRST LEGO League Jr., FIRST Robotics Competition, FIRST Tech Challenge та FIRST LEGO League (FLL). У змаганнях FLL взяли участь 108 команд із 35 країн світу. Кожній команді необхідно було створити і захистити інноваційний проект «Into orbit»; підготуватися до гри роботів (виконання роботом на спеціально підготовленому полі різних місій); показати особливості конструювання робота, інноваційні підходи у програмуванні та представити та захистити свій проект із основних цінностей. Саме у категорії «Основні цінності» наші робототехніки «PRIME ROBOTICS» здобули перемогу.

Вітаємо з перемогою команду Полтавської області, дякуємо всім хто підтримував і допомагав у підготовці до міжнародних змагань! Особлива подяка Дмитру Бикову, міському голові м. Горішні Плавні, за підтримку розвитку робототехніки і можливість взяти участь команді «PRIME ROBOTICS»  у змаганнях світового рівня!

Переглядів: 640 | Додав: Shostia | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]