Головна » 2020 » Декабрь » 5 » Федерація олімпіадного програмування проводить змагання
20:15
Федерація олімпіадного програмування проводить змагання
У зв’язку зі скасуванням Всеукраїнських олімпіад у 2020-2021 навчальному році, Федерація олімпіадного програмування прийняла рішення провести Всеукраїнську олімпіаду з програмування у 2021-му році.
Всеукраїнська олімпіада з програмування  у 2021-му році буде проведено у 4 етапи. 

Перший етап триватиме кілька тижнів та буде повністю онлайн. У ньому можуть взяти участь усі охочі учні шкіл України. Усі, хто отримає принаймні 50% балів, потраплять у наступний етап.
Початок першого етапу – 14-го грудня.

Другий етап складатиметься з двох турів, кожен з яких триватиме 5 годин та буде проводитися онлайн. Учасник потрапляє у наступний етап, якщо він отримає принаймні 50% балів на будь-якому з двох турі.

Третій етап складатиметься з двох турів. Формат його буде визначений пізніше. Найкращі 40 учасників по кожному класу (з 9-го по 11-ий) потраплять на четвертий етап. Крім цього, буде запрошено по три учасники з Всеукраїнської інтернет-олімпіади з інформатики (NetOI) по кожному класу.

Четвертий етап складатиметься з двох турів. Формат його буде визначений пізніше. Найкращі 20 учасників будуть запрошені на відбірково-тренувальні збори на Міжнародну олімпіаду з інформатики 2021. Половина учасників по кожному класу будуть нагороджені дипломами та медалями.

Детальніше про олімпіаду можна прочитати тут (https://docs.google.com/document/d/13-pHNjn3oX0nMoVx_f05eXDa0gLdfjjCJN_RxXnPTmQ/edit?usp=sharing). Не забудьте підписатися на телеграм-канал олімпіади @uoi_2021. 
 
За даними сайту https://oi.in.ua/
Переглядів: 223 | Додав: sshostia | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]