Головна » 2008 » Октябрь » 6 » Всеукраїнська науково-практична конференція «Комп’ютерна грамотність учителів з точки зору стандартів ЄС».
17:40
Всеукраїнська науково-практична конференція «Комп’ютерна грамотність учителів з точки зору стандартів ЄС».

18-19 листопада 2008 року Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського (відділ природничо-математичних дисциплін, кафедра філософії і економіки освіти) проводить Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Комп’ютерна грамотність учителів з точки зору стандартів ЄС».

Мета конференції: розробити та обґрунтувати модель методичної системи навчання учителів різних предметів основам інформаційно-комунікаційних технологій. 

Очікувані результати: виробити рекомендації практикам і розроблювачам освітньої політики щодо впровадження в систему освіти України технологічного стандарту для вчителів.

До обговорення на семінарі плануються  такі питання:

 

1.       Ознайомлення зі стандартом комп'ютерної грамотності учителів країн-членів ЕС.

2.   Результати проведення педагогічного експерименту щодо навчання учителів інформаційно-комунікайним технологіям.

3.      Стандарти комп'ютерної грамотності в Україні та Європі (змістовний компонент).

4.      Програма ECDL: проблеми та перспективи.

5.      Педагогічні програмні засоби для учителів різних предметів для оволодіння інформаційно-комунікаційними технологіями.

 

У рамках проведення конференції планується засідання круглого столу для методистів інформатики обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти.

Просимо до 10 жовтня 2008 року повідомити про участь у конференції, тему та тези Вашого виступу, які будуть опубліковані напередодні конференції окремим збірником. За результатами конференції планується видання розширених статей його учасників у спеціальному випуску журналу «Постметодика».

Обсяг тез - до 3-х сторінок (шрифт «Times New Roman», кегль 14, інтервал 1,5, поля – 2 см). Матеріали подаються в електронному варіанті („doc  або „rtf”). Діаграми, малюнки подавати додатково в окремих файлах формату „bmp” або „jpg”.

Витрати на проживання, транспортні витрати, оплата добових, організаційний внесок – за рахунок сторони, яка відряджає.

 

Контакти:

Кирилюк Марина Вікторівна, kyryluk@pei.poltava.ua, моб.8 099 076 97 86

Бондар Тетяна Олексіївна, bondar@pei.poltava.ua

Тел. 8 (05322) 2 76 75; 8 (0532) 50 80 85.

Переглядів: 1337 | Додав: Oleg | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]