Головна » Файли » Методичні матеріали

Розробка дидактичних та роздаткових матеріалів до уроків інформатики в 5-6 класах.
[ Викачати з сервера (1.40 Mb) ] 09.04.2013, 20:19
У методичній розробці представлені теоретичні матеріали, практичні та самостійні роботи, тестові завдання та контрольні роботи з тем курсу «Інформатика» в 5-6 класах «Операційні системи», «Графічний редактор», «Текстовий процесор». Матеріали посібника доповнені електронними мультимедійними даними, які представлені у вигляді презентацій до відповідних тем курсу.
Розробку рекомендовано вчителям інформатики, які викладатимуть предмет у 5-6 класах за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти.

Матеріали методичної розробки містять результати роботи творчої групи вчителів інформатики з теми «Розробка дидактичних та роздаткових матеріалів до уроків інформатики в 5-6 класах».
Методична розробка складається з п’яти частин і містить теоретичний матеріал, практичні та самостійні роботи, тестові завдання та контрольні роботи з тем курсу «Інформатика» в 5-6 класах «Операційні системи», «Графічний редактор», «Текстовий процесор».
У першій частині розробки містяться теоретичні відомості, необхідні для засвоєння матеріалу за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти.
Друга частина містить практичні роботи з відповідних тем, які сприятимуть формуванню практичних навичок учнів, вмінь проводити основні операції над інформаційними об’єктами, розвитку творчого мислення.
У третій частині подані завдання для самостійної роботи учнів. Під час виконання яких в учнів формуються основні прийоми роботи з програмним забезпеченням, розвивається вміння самостійного пошуку рішень.
Четверта частина розробки містить тестові завдання із запропонованих тем курсу, які логічно доповнюють три перші частини розробки.
У п’ятій частині наведені контрольні роботи, що допоможуть вчителю визначити рівень навчальних досягнень учнів із тем курсу.
Матеріали розробки доповнені електронними мультимедійними даними, які представлені у вигляді презентацій до тем курсу, які можна використовувати під час пояснення нового матеріалу та закріплення основних понять.
Посібник рекомендовано вчителям, які викладатимуть предмет «Інформатика» в 5-6 класах за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти.
Категорія: Методичні матеріали | Додав: Natalija5880
Переглядів: 6141 | Завантажень: 2075 | Рейтинг: 4.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]