Переможці Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій

2015-2016 н.р

ІV етап

Прізвище,ім’я та по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Диплом

Учитель, який підготував учня

1 Воробйов Олександр Сергійович

Полтавська обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка

11 І Кіндякова Наталія Генннадіївна
2 Дебелий Ігор Олександрович 11 учасник Кіндякова Наталія Генннадіївна
3 Мірошник Станіслав Миколайович 11 ІІІ Кіндякова Наталія Генннадіївна
4 Іванова Юлія Анатоліївна 10 учасник Кіндякова Наталія Генннадіївна

2014-2015 н.р

ІV етап

Прізвище,ім’я та по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Диплом

Учитель, який підготував учня

1 Воробйов Олександр Сергійович

Полтавська обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка

10 ІІ Кіндякова Наталія Генннадіївна
2 Дебелий Ігор Олександрович 10 ІІІ Кіндякова Наталія Генннадіївна
3 Ворона Богдан Петрович Полтавська обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей імені А.С.Макаренка Полтавської обласної ради 11 ІІІ Шульга Валентина Михайлівна
4 Гизила Євгеній Сергійович 11 І Шульга Валентина Михайлівна

2013-2014 н.р

ІV етап

Прізвище,ім’я та по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Диплом

Учитель, який підготував учня

1 Яковлєв Олексій Сергійович Степненський НВК Полтавської районної ради Полтавської області 11 ІІ Заєць Юрій Анатолійович
2 Ворона Богдан Петрович Полтавська обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей імені А.С.Макаренка Полтавської обласної ради 10 ІІІ Шульга Валентина Михайлівна
3 Кропенко Дмитро Олегович Миргородська гімназія імені Т.Г.Шевченка Миргородської міської ради Полтавської області 11 ІІІ Бодрова Людмила Миколаївна
4 Вовк Олексій Сергійович Семенівський НВК №2 Семенівської районної держадміністрації Полтавської області 11 учасник Кузуб Юрій Анатолійович
5 Воробйов Олександр Сергійович Полтавський міський багатопрофільний ліцей імені І.П.Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області 9(10) учасник Суворова Світлана Сергіївна
6 Загорулько Владислав Антонович Манжеліївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Глобинської районної ради Полтавської області 9(10) учасник Ус Олексій Миколайович

2012-2013 н.р

ІV етап

Прізвище,ім’я та по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Диплом

Учитель, який підготував учня

1 Ведмеденко Олег Вячеславович

Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 ім.І.П.Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області

11 І Ільченко Олена Олександрівна
2 Остапенко Уляна Сергіївна Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованої молоді при Кременчуцькому педагогічному училищі ім. А. С. Макаренка 11 ІІІ Кіндякова Наталія Генннадіївна
3 Токар Андрій Геннадійович Лохвицька гімназія №1 Лохвицької районної ради Полтавської області 10 ІІІ Боярський Анатолій Володимирович
4 Яковлєв Олексій Сергійович Степненський НВК Полтавської районної ради Полтавської області 10 ІІ Заєць Юрій Анатолійович
5 Загорулько Владислав Антонович Манжеліївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Глобинської районної ради Полтавської області 9(10) учасник Гончаров Ігор Анатолійович

2011-2012 н.р

ІV етап

Прізвище,ім’я та по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Диплом

Учитель, який підготував учня

1 Ведмеденко Олег Вячеславович

Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 ім.І.П.Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області

10 ІI Ільченко Олена Олександрівна
2 Рагуліна Ірина Борисівна Полтавська гімназія № 32 Полтавської міської ради Полтавської області 11 ІІІ Пилюк Світлана Сильвестрівна