Шановні учні, вчителі, освітяни!

Київський національний університет імені Тараса Шевченка повідомляє про початок реєстрації на І Всеукраїнську учнівську Інтернет-олімпіаду з інформаційних технологій.

Всеукраїнська учнівська Інтернет-олімпіада з інформаційних технологій проводиться на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка у відповідності до наказу Міністерства освіти і науки України №650 від 19 червня 2015 року.

Інтернет-олімпіада проводиться у відповідності до чинного Положення про Всеукраїнські учнівські Інтернет-олімпіади, згідно з яким передбачає два етапи – відбірковий (заочний) та фінальний. Організаційну підтримку обох етапів забезпечуєофіційний ресурс змагання «itOLYMP», що знаходиться в мережі Інтернет за адресою http://it.upml.knu.ua.

Змагання є правонаступником Дистанційного турніру з інформаційних технологій серед учнівської молоді, який два роки поспіль об’єднував тисячі учнів з усієї України довкола вирішення завдань підвищеної складності з офісних технологій.

Реєстрація учасників проводитиметься з 1 липня по 20 вересня 2015 року на офіційному ресурсі Інтернет-олімпіади. До участі в змаганні запрошуються учні 9-11 класів загальноосвітніх та професійно-технічних закладів України.

І тур І етапу проходитиме впродовж місяця з 17 серпня по 20 вересня 2015 року. Впродовж туру учасникам буде запропоновано завдання за табличним процесором та системою управління базами даних, які перевірятимуться автоматичними тестувальними системами. 27 вересня в онлайн-режимі відбудеться тестова частина туру, що охоплюватиме також знання текстового процесора та редактора презентацій. ІІ та ІІІ тури І етапу будуть проведені 11 жовтня та 8 листопада відповідноі перевірятимуться членами журі Інтернет-олімпіади. Учасники цих турів будуть визначатися за результатами виконання завдань попередніх турів.

Учасники першого (відбіркового) етапу Олімпіади, які покажуть кращі результати, будуть запрошені до участі в другому (фінальному) етапі, що буде проведено в очній формі на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка.Переможці фінального етапу відповідно до Положення за погодженням з Міністерством освіти і науки України можуть брати участь у IV етапі V Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій поза квотою регіонів.

Задачі турів та етапів Олімпіади розраховані на їх виконання в середовищі офісних додатків Microsoft Office (версії 2007 та пізніші) та LibreOffice (версії 4.4.3 та пізніші).

Надсилання робіт учасниками та постановка питань до авторів завдань здійснюються виключно за допомогою офіційного ресурсу Інтернет-олімпіади.

Повний графік проведення відбіркового етапу Інтернет-олімпіади, а також деяку додаткову інформацію наведено в листі департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України №2/2-14-1315-15 від 01.07.2015.

Також організаційний комітет надає додаткові презентаційні матеріали щодо проведення Інтернет-олімпіади та інтелектуальних змагань з інформаційних технологій вцілому, які можна завантажити тут.