Кабінет інформатики

Положення про кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій навчання загальноосвітніх навчальних закладів, затверджено наказом Міністерства освіти і науки України 20.05.2004 №407, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14.06.2004 р. № 730/9329) та Наказом Державного комітету України з нагляду за охороною праці від 16.03.2004 року № 81 „Про затвердження Правил безпеки під час навчання в кабінетах інформатики навчальних закладів системи загальної середньої освіти”, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 17.05.2004, за № 620/9219.   

Про використання Інструктивно-методичних матеріалів з питань створення безпечних умов для роботи у кабінетах інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій загальноосвітніх навчальних закладів (лист МОН України № 1/9-497 від 17.07.2013 р.)

Про затвердження Правил безпеки під час навчання в кабінетах інформатики навчальних закладів системи загальної середньої освіти

ПРАВИЛА використання комп'ютерних програм у навчальних закладах

Типовий перелік комп’ютерного обладнання для закладів дошкільної, середньої та професійної освіти

Обладнання інноваційних навчально-тренінгових класів

Безкоштовні фільтри та брандмауери, які рекомендовано використовувати у ЗНЗ:

Безкоштовні брандмауери;

Безпека сім’ї Windows Live.

Інформацію щодо безпеки дітей в Інтернеті можна отримати:

Центр безпеки Google.


Приклади оформлення кабінетів інформатики

Кабінет інформатики Загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області

Кабінет Бугаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Глобинської районної ради Полтавської області
 

Мовні пакети

Мовні пакети інтерфейсу операційної системи, в тому числі і український,  можна завантажити з Центру завантажень Microsoft за наведеними нижче посиланнями. Щоб установити їх, на комп’ютері має бути попередньо встановлена потрібна батьківська мова.
Завантажити мовний пакет для Windows XP
Завантажити мовний пакет для Windows 7
Завантажити мовний пакет для Windows Vista
Завантажити мовний пакет для Windows 8

Мовний пакет інтерфейсу Office (пакет LIP) – це перекладений інтерфейс користувача, який безкоштовно завантажується та інсталюється на версію Microsoft Office 2003, 2007, 2010 або 2013. Цей пакет дає змогу працювати з потрібною мовною версією програм Microsoft Excel, OneNote (випуски Office 2010 і 2013), Outlook, PowerPoint і Word. Інсталювавши пакет LIP, мову інтерфейсу користувача можна змінити в мовних параметрах Microsoft Office.

http://office.microsoft.com/uk-ua/downloads/HA001113350.aspx