[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: typ  
Форум » Допомога » Допомога з різних питань » Програми керування локальною мережею
Програми керування локальною мережею
romalexДата: Суббота, 16.10.2010, 19:51 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Администраторы
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
Практично у всіх школах комп'ютери об'єднані в локальну мережу. Це дуже зручно, адже можна можна обмінюватися документами між комп'ютерами і, звісно ж, отримувати Інтернет.
При вдалому підборі програмного забезпечення можна значно розширити перелік корисних операції, що можливі завдяки локальній мережі.

Пропоную використовувати у роботі NetSupport School (http://www.netsupportschool.com/index.asp). Завдяки цій програмі я повністю контролюю роботу учнів у класі.
Інструментарій NetSupport School, призначений для розгортання в бібліотеках, а також в комп'ютерних класах вузів і середніх шкіл, дає можливість користувачеві з правами адміністратора з максимальною ефективністю задіяти комп'ютерну техніку у навчальному процесі, а також взяти доступні робочі станції під свій всеосяжний контроль. За допомогою пропонованого продукту вчитель може здійснювати моніторинг активності учнів, забезпечувати доставку навчальних матеріалів на клієнтські системи, блокувати доступ до несанкціонованих сайтів і додатків, а також взаємодіяти з окремими учнями, надавати їм індивідуальну видалену підтримку і вирішувати безліч інших завдань.


 
typДата: Воскресенье, 17.10.2010, 16:02 | Повідомлення # 2
Полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 153
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
Схожа програма, але безкоштовно iTALK
А тут інструкція
 
MamajДата: Вторник, 19.04.2011, 18:21 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
Абсолютно згоден з думкою про NSS. Програма - просто супер. В школі - два НКК і в дирекції 2 ПК. Всі ПК - в локальній мережі+доступ в Internet на всіх робочих місцях. На вчительському місці новішого НКК поставив NSS - повний контроль за всією мережею.
 
Форум » Допомога » Допомога з різних питань » Програми керування локальною мережею
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: