"Подорож у країну алгоритмів"
|
|
Shostia | Дата: Вторник, 11.03.2014, 13:42 | Повідомлення # 1 |
Рядовий
Група: Администраторы
Повідомлень: 4
Статус: Оффлайн
| Обговорення задач
|
|
| |
vhkg | Дата: Среда, 12.03.2014, 12:53 | Повідомлення # 2 |
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Статус: Оффлайн
| Добрий день,чому не можна продивитись протокол розв'язку?
|
|
| |
finick | Дата: Четверг, 13.03.2014, 12:08 | Повідомлення # 3 |
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 6
Статус: Оффлайн
| Яке ім'я мають вхідний та вихідний файли? В умові більшості задач не вказано. Де почитати про правила користування системою?
|
|
| |
Yazon2006 | Дата: Суббота, 15.03.2014, 00:43 | Повідомлення # 4 |
 Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Статус: Оффлайн
| Цитата vhkg (  ) не можна продивитись протокол розв'язку Я так розумію протокол розв'язку можна подивитись тільки якщо програма не компілюється. Тоді в протоколі буде видана помилка, через яку компіляція не відбулась.Додано (15.03.2014, 00:43) ---------------------------------------------
Цитата vhkg (  ) Яке ім'я мають вхідний та вихідний файли? В умові більшості задач не вказано. Де почитати про правила користування системою? Чисто теоретично input та output. Файли не обов'язково використовувати. Можна введення-виведення робити у консоль. Почитати про систему e-judge можна в наступному документіhttp://olymp.uni-altai.ru/doc/ejudge_cntsguide.pdf
|
|
| |
finick | Дата: Вторник, 18.03.2014, 09:53 | Повідомлення # 5 |
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 6
Статус: Оффлайн
| До задачі S некоректні тести - не гарантують виконання умови задачі
|
|
| |
vets2008 | Дата: Среда, 19.03.2014, 10:56 | Повідомлення # 6 |
 Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Оффлайн
| В "Итоге участников" два человека сдали задачу S на 100 балов. Я еще не делала, но всегда смотрю на итог, если кто-то на 100 балов сдал, значит сама чего то не учла. Главное, чтобы в конце квеста, нас все таки ознакомили с правильными решениями.
|
|
| |
finick | Дата: Четверг, 20.03.2014, 01:06 | Повідомлення # 7 |
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 6
Статус: Оффлайн
| vets2008, я повністю погоджуюся, що не завжди все може бути враховане. Але є ще некоректні тести, які не задовольняють умову задачі. До цієї задачі є некоректні тести - перевірено. Тобто розв'язок повинен перевіряти коректність вхідних даних. Вибір способу перевірки за програмістом.
Щодо ознайомлення з розв"язками, то, на мою думку, доступ до такого перегляду повинні мати ті, хто здав задачу на 50% і більше. Тоді буде з чим розбиратися. А ще краще ознайомитися з алгоритмом та нюансами до задачі. І в режимі "дорозв"язування" здати задачу.
|
|
| |
Yazon2006 | Дата: Четверг, 20.03.2014, 23:18 | Повідомлення # 8 |
 Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Статус: Оффлайн
| Відправляв одинаковісінькі розв'язки на задачу N, із різницею тільки у виборі компілятора. При виборі fpc не зарахувало жодного тесту, а при tpc 50%. Інколи буває наче ту ж саму ідею реалізовую на с++, і розв'язок проходить більше тестів. В кінці-кінців було б дуже цікаво подивитись на тести)
|
|
| |
finick | Дата: Суббота, 29.03.2014, 08:47 | Повідомлення # 9 |
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 6
Статус: Оффлайн
| Yazon2006, мені теж не дуже подобається ситуація, коли треба не алгоритм розробляти, програму писати, а вгадувати компілятор. Додано (29.03.2014, 08:47) --------------------------------------------- За наявною інформацією система на час проведення всеукраїнської олімпіади (до 3 квітня) буде недоступною.
Повідомлення відредагував finick - Воскресенье, 23.03.2014, 19:50 |
|
| |
vhkg | Дата: Понедельник, 07.04.2014, 08:00 | Повідомлення # 10 |
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Статус: Оффлайн
| Коли запрацює сайт?
|
|
| |
Shostia | Дата: Среда, 09.04.2014, 22:01 | Повідомлення # 11 |
Рядовий
Група: Администраторы
Повідомлень: 4
Статус: Оффлайн
| Цитата vhkg (  ) Коли запрацює сайт? Вирішуються технічні питання на сервері. Про відновлення роботи сервера повідомлю.
|
|
| |
finick | Дата: Понедельник, 28.04.2014, 07:46 | Повідомлення # 12 |
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 6
Статус: Оффлайн
| Знову сайт доступний. Удачі всім! Чомусь тільки мало учасників. В чому проблема? Страх?! Готовий допомогти. Пишіть на finick@ukr.netДодано (28.04.2014, 07:46) --------------------------------------------- З"явилося цікаве повідомлення для бажаючих освоїти С++ та нові алгоритми http://www.e-olimp.com.ua/ua/news/72
|
|
| |
vhkg | Дата: Вторник, 06.05.2014, 13:12 | Повідомлення # 13 |
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Статус: Оффлайн
| А скажіть будь ласка, чи буде потім обговорення цих задач, тому що кожен вчитель розв'язує їх по різному. Дякую.
|
|
| |
typ | Дата: Вторник, 06.05.2014, 16:26 | Повідомлення # 14 |
 Полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 153
Статус: Оффлайн
| Про який сайт іде мова? Дайте адресу
|
|
| |
finick | Дата: Среда, 07.05.2014, 11:44 | Повідомлення # 15 |
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 6
Статус: Оффлайн
| http://www.ejudge.sumdu.edu.ua/cgi-bin/new-client?contest_id=474 Для зареєстрованих раніше. Подробиці у автора темиДодано (07.05.2014, 11:44) ---------------------------------------------
Цитата vhkg (  ) А скажіть будь ласка, чи буде потім обговорення цих задач, тому що кожен вчитель розв'язує їх по різному. Дякую. А в якому форматі Ви пропонуєте обговорення? Готові розв"язки - це не обговорення. Ставте проблемні питання - почнеться обговорення.
|
|
| |